KREDYT

GOTÓWKOWY

 
 

 

Większości z nas zdarzyła się sytuacja związana z nieprzewidzianymi wydatkami. W takiej sytuacji warto zastanowić się kredytem gotówkowym na dowolny cel. Minimalna kwota o jaką można wnioskować to 500 zł a aktualnie maksymalna to 300 000 zł. Okres kredytowania i wysokość raty dopasowana będzie do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.Podczas pierwszego spotkania z klientem i bez konieczności składania zapytania w BIK przedstawiam wstępne informacje o kredycie gotówkowym. Zapraszam  do kontaktu.
Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę zobowiązań finansowych w innych bankach oraz instytucjach pozabankowych. Jeśli jesteś w posiadaniu kilku kredytów, które są dla Ciebie obciążeniem i musisz pamiętać o terminie spłaty każdego z nich, prostym rozwiązaniem będzie właśnie kredyt konsolidacyjny. Spłata kredytów jedną ratą pozwoli obniżyć wysokość opłat oraz poprawi zdolność kredytową, daje również możliwość pozyskania dodatkowej gotówki.
Zobowiązania, które możemy połączyć:
 • kredyt/pożyczka gotówkowa
 • kredyt konsolidacyjny
 • kredyt hipoteczny
 • kredyt samochodowy
 • karty kredytowe
 • chwilówki

.

 

 

 

KREDYT

KONSOLIDA-

CYJNY

 

 

 

 

.

.

 

 

KREDYT

HIPOTECZNY

 

 

 

.

Kredyt hipoteczny to "temat rzeka" i jednocześnie najkrótsza droga do posiadania własnego M. Celem może być zakup mieszkania lub domu,remont,budowa domu bądź rozbudowa.Kredyt hipoteczny można rozłożyć nawet na okres 35 lat.Wymagany wkład własny to min. 10%, ale banki również wyszły na przeciw klientom, którzy nie posiadają wkładu własnego. Marże bankowe uzależnione są od wysokości wkładu własnego czy też produktów bankowych z jakich skorzysta przyszły kredytobiorca.Przygotowując wstępne oferty sprawdzam Państwa zdolność kredytową bez konieczności składania zapytania w BIK.
Kredyt hipoteczny może mieć przeznaczenie :
 • mieszkaniowe
 • konsolidacyjne
 • konsumpcyjne
   
Od 3 lipca 2023r część banków przystąpiła do programu "Bezpieczny Kredyt-2%". Jest to oferta skierowana do klientów,którzy nie mają i nie mieli prawa własności mieszkania lub domu oraz spółdzielczego prawa do lokalu czy domu. O jaką kwotę można wnioskować? Singiel - 500 000 pln a 600 000 pln dla małżeństwa,pary z dzieckiem lub singla z dzieckiem. Kredyt posiada stałą stopę procentową, którą ustala się na 5 lat i spłacany jest w ratach malejących.Przez pierwszych 120 rat kapitałowo-odsetkowych raty będą pomniejszone o dopłaty z Rządowego Funduszu Mieszkaniowego. Minimalny okres spłaty to 15 lat a wiek kredytobiorcy na dzień składania wniosku to 45 lat.To najważniejsze informacje dotyczące BK-2%. Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub sprawdzić czy możesz wnioskować o Bezpieczny Kredyt-2% zapraszam do kontaktu.

 

 
Kredyt  pod zastaw samochodu to wygodna forma dla osób, które potrzebują gotówki a są posiadaczami auta.  Produkt poza bankowy i skierowany jest szczególnie do osób, które nie mają zdolności kredytowej w banku lub miały opóźnienia w BIK.
Możesz otrzymać nawet do 35 000pln. Wszystkich formalności dokonasz w naszym biurze.

.

KREDYT

POD

ZASTAW

SAMOCHODU

.

.

 

 

 

 

KREDYT

DLA

PROFESJONA-

LISTÓW

 

 

 

 

 

.

Kredyt dla profesjonalistów to kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów, prowadzących działalność gospodarczą oraz wybranych grup zawodowych. Umożliwia on pozyskanie gotówki na rozwój działalności lub refinansowanie kredytów zaciągniętych w różnych bankach. Główną cechą takiego kredytu jest konkurencyjna cena oraz łatwość uzyskania. Udzielany jest w oparciu o oświadczenie Klienta o uzyskiwanych dochodach. Cała procedura kredytowa uproszczona jest do minimum.
Kredyt dedykowany jest dla poniższych grup zawodowych:
 • Lekarz o specjalizacji ogólnej, Lekarz specjalista, Dentysta, Technik dentystyczny, Farmaceuta, Pielęgniarka, Położna, Ratownik medyczny, Optyk, Protetyk, Fizjoterapeuta, Psycholog,
 • Weterynarz,
 • Biegły rewident, Księgowy, Doradca Podatkowy,
 • Prawnik, tj. Radca Prawny, Adwokat, Notariusz,
 • Architekt, Inżynier budownictwa, Kierownik budowy, Geodeta, Rzeczoznawca majątkowy, Zarządca nieruchomości,
 • Tłumacz przysięgły,
 • Informatyk
 
Często spotykam się z opiniami klientów, że rolnicy mają utrudniony dostęp do produktów kredytowych. Być może dlatego, że kierują się do banku, który nie jest dedykowany dla rolników? Oprócz standardowych dokumentów jakie przedstawia osoba prowadząca działalność rolniczą tj: zaświadczenie o ilości ha przeliczeniowych rolnik może podwyższyć swoją zdolność kredytową dochodem z faktur a także decyzją Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznaniu dopłat bezpośrednich w określonej wysokości.
Kwota kredytu nawet do 300 000 pln.

.

 

 

 

 

KREDYT

DLA 

ROLNIKÓW

 

 

 

 

.