.

 

 

 

 

 

KREDYT

FIRMOWY

 

 

 

 

 

.

Kredyty firmowe to dobre rozwiązanie gdy potrzebujemy pieniędzy na utrzymanie płynności finansowej działalności gospodarczej lub gdy planujemy większe inwestycje lub modernizację. Dla firm oferujemy poniższe kredyty:
 • kredyt obrotowy- na bieżące wydatki firmy, przydatny w momencie obniżenia kondycji finansowej przedsiębiorstwa, maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od obrotów na koncie firmowym
 • kredyt inwestycyjny- idealny na inwestycje, ułatwia modernizację przedsiębiorstwa oraz zapewni jej prawidłowy rozwój i znacznie poprawi jej konkurencyjność.
 • kredyt hipoteczny- z przeznaczeniem na wybrany cel, okres spłaty przez kilkanaście lat. Wyliczenie zdolności kredytowej odbywa się na podstawie wielkości dochodów, przeważnie głównym warunkiem jest brak zaległości w ZUS i US.
 • kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej- bardzo dobre rozwiązanie na sfinansowanie marzeń o własnej firmie. Kredyt przyznawany jest już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.
 • pożyczka- to dobry sposób na uzyskanie szybkiej gotówki w opcji do pełnej wartości deklarowanego zabezpieczenia. Zabezpieczeniem może być np. samochód. Nie wymagana jest zdolność kredytowa.
W ofercie naszej firmy znajdziesz leasing operacyjny i leasing finansowy. Możesz wybrać spośród szerokiej oferty produktów takich jak: leasing samochodu lub innego środka transportu lądowego, wodnego i powietrznego, leasing maszyn i urządzeń, leasing nieruchomości, leasing maszyn rolniczych, pożyczka leasingowa. Przedmiot leasingu może być nowy lub używany. Okres spłaty w zależności od firmy leasingowej i specyfikacji środka trwałego może wynieść do 10 lat, a przy leasingu nieruchomości nawet 15 lat. Rozłożenie w czasie wydatków za użytkowanie przedmiotu leasingu poprawia płynność finansową firmy i umożliwia jej rozwój. Z oferty leasingu mogą skorzystać również nowe firmy działające na rynku krócej niż rok.

.

 

 

 

LEASING

 

 

 

.

.

 

 

 

 

 

 

FAKTORING

 

 

 

 

 

 

.

Faktoring to elastyczne rozwiązanie finansowe, dzięki któremu pieniądze z wystawionych Twojemu kontrahentowi faktur z odroczonym terminem płatności, trafiają do Ciebie natychmiast po dokonaniu sprzedaży.
Faktoring jest rozwiązaniem, które pozwala na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa bez potrzeby zaciągania długoterminowego kredytu w banku.
Usługa faktoringu pozwala przedsiębiorcy na uzyskanie pieniędzy z wystawionych faktur krótko po zawarciu transakcji z kontrahentem.
Oferujemy następujące rodzaje faktoringu:
 • faktoring bez regresu, czyli faktoring pełny
 • faktoring z regresem, czyli faktoring niepełny
 • faktoring eksportowy
 • faktoring dla transportu
 • faktoring dla mikrofirm
 • faktoring odwrotny